آشنایی با تاکسی هوایی
12

تاکسی هوایی یا همان ایر ‌تاکسی، یک اصطلاح کلی است که برای انواع هواپیماهای دربستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ایر تاکسی عبارت است از استفاده از هواپیما در مسیرهای مختلف پرواز بدون استفاده از برنامۀ پروازی که به‌خودی‌خود موجب صرفه‌جویی در زمان و هزینه می شود.

Air Taxi
پویا ، تازه نفس ترین ایرلاین ایران
15

شرکت هواپیمایی پویا یکی از جوان ترین ایرلاین های داخلی کشور به شمار آمده که حجم بالای فعالیت آن به حمل بارهای بین المللی اختصاص دارد. اگر می خواهید با این ایرلاین جوان بیشتر آشنا شوید، با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

pouya airline
علت افزایش اخیر نرخ بلیط های پرواز
18

بی تردید افزایش نرخ بلیط پرواز های داخلی و خارجی در چند وقت اخیر برای همگان جای سوال داشته و همه در جستجوی دانستن علت این میزان افزایش نرخ هستند. اگر می خواهید از دلیل افزایش نرخ بلیط های پرواز مطلع شوید، با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

The reason for the increase in flight ticket rates
علت تغییر نرخ بلیط های هواپیما
22

قیمت بلیط هواپیما همواره وابسته به عوامل متعدد است که اطلاع از آنها می‌تواند در تهیه بلیط ارزان هواپیما یا بلیط مناسب، نقش تعیین کننده‌ای داشته باشد. اگر می خواهید از این عوامل مطلع شوید با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

Change airfare rates
حضور پروازیاب در نمایشگاه الکامپ 2018
238

نمایشگاه الکامپ، بزرگ‌ترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور بوده که همه‌ساله با حضور گسترده و چشمگیر متصدیان این حوزه و مخاطبان آن‌ها، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد.پروازیاب در این نمایشگاه، معرفی دستاوردهای تجارت الکترونیک فراهم‌شده توسط متخصصین جوان و کارآزموده خود را وظیفه‌ای بزرگ دانسته و تلاش کرده که با تمام قدرت و استفاده از پتانسیل‌های موجود، شرایط را برای آغاز همکاری‌های فی‌مابین در داخل و خارج از مرزهای میهن عزیز فراهم سازد.

parvazyab in elecomp 2018
در طول پرواز از مصرف این غذاها پرهیز کنید
45

شاید بارها در مطالب گوناگون در مورد خوراکی ها و غذاهایی که بهتر است پیش یا در حین پرواز مصرف کنید مطالبی را خوانده باشید؛ اما در خصوص این که در حین پرواز از خوردن چه غذاهایی پرهیز کنیم تا کنون، کمتر صحبت شده است. با وبلاگ پروازیاب در معرفی خوراکی هایی که باید در طول پرواز از خوردن آنها پرهیز کنیم همراه باشید.

Avoid taking these foods during the flight
تفاوت بلیط هواپیمای چارتری و سیستمی
48

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که سفر با هواپیما را به سایر وسایل حمل و نقل ترجیح می دهید، با وبلاگ پروازیاب در معرفی و آشنایی با بلیط های چارتری و سیستمی همراه باشید.

? charter or system plane
اقدامات پیش از سفر
47

بی شک برای هر فردی اتفاق افتاده است که به محض ترک خانه برای رفتن به سفر، سوالاتی در ذهن مطرح شده و سبب می گردد تا سفر خود را با استرس و نگرانی آغاز کند؛ با وبلاگ پروازیاب همراه باشید تا با برخی از کارهایی که نباید پیش از ترک منزل برای سفر فراموش کرده، آشنا شوید و از استرس در سفر خود جلوگیری نمایید.

Pre-travel measures
آداب سفرهای هوایی و چگونگی رفتار در هواپیما
45

سفر با هواپیما از همان زمان که وارد فرودگاه می شوید آغاز شده و شما از همان لحظه که به سمت تحویل بار و چک شدن می روید باید بدانید که چگونه این مراحل طی می شوند . اشخاصی که برای بار اول در این موقعیت قرار می گیرند به نوعی استرس و اضطراب از ناآگاهی در آنها ایجاد میشود که با دانستن نکاتی که در ادامه برایتان خواهیم گفت رفع می گردد.

Air travel traditions
دانستنی های پرواز
46

در حین پرواز با هواپیما نکات بسیار مهمی وجود دارد که بیشتر افراد از آن بی اطلاع هستند و هنگام سوار شدن به هواپیما بدون توجه به این نکات حساس، به سادگی از کنار آنها عبور می کنند. در این مطلب وبلاگ پروازیاب قصد دارد تا به بعضی از این مسائل که معمولا خدمه پرواز از آنها مطلع هستند بپردازد.

Flight knowledge