راهنمای

 

راهنمای خرید بلیط هواپیمای پرواز داخلی

 

در این مطلب قصد داریم در جهت بهبود استفاده از خدمات پروازیاب توسط شما مسافر عزیز، مراحل خرید بلیط پرواز هواپیمای داخلی را گام به گام به شما آموزش دهیم. پس به ادامه مطلب توجه کنید.

ابتدا با وارد کردن آدرس WWW.PARVAZYAB.COM در جستجوگر خود، وارد سایت پروازیاب می شوید.

 

 

حال برای خرید بلیط هواپیما داخلی بر روی گزینه پرواز داخلی کلیک کنید. در این قسمت شما مبدا و مقصد پرواز رفت خود باید حتما از مسیرهایی که برای شما به وصورت پیش فرض نمایش داده می شود انتخاب کنید ، تاریخ رفت و تعداد نفرات برای بزرگسال و کودک و نوزاد را مشخص می کنید.

 

 

 

حال دکمه جستجو را بفشارید تا تمامی پروازهای موجود در این مسیر برای شما نمایش داده شود.

 

 

در اولین پیش نمایش از سایت شما لیستی از پروازهای داخلی موجود را همراه با اطلاعاتی مختصر از آن خواهید دید.

در سمت راست ابتدا پیش نمایشی از اطلاعات پرواز جستجو شده را  خواهید دید و پایین تر از آن فیلترهایی برای جستجوی شما از جمله ساعت های پروازی مدنظر، نوع پرواز، کلاس پروازی، شماره پرواز و نام ایرلاین های مورد نظر وجود دارد که می تواند به مسافر برای یافتن پرواز موردنظرش کمک کند. در نوار بالایی نمایش جستجو، می توانید تاریخ های دیگر پروازی با کمترین هزینه موجود در مسیر مورد نظر خود را بیابید و با کلیک بر روی هرکدام اطلاعات کامل پروازهای موجود در آن تاریخ را مشاهده کنید.

پس از یافتن پرواز مورد نظر بر روی گزینه انتخاب پرواز کلیک می کنید.

 

اگر برای خرید این پرواز مطمئن نیستید گزینه انصراف و اگر قصد تایید مشخصات پروازی مورد نظر را دارید گزینه تایید را بفشارید تا پرواز شما در حالت ثبت اولیه قرار می گیرد.

در این مرحله وارد ثبت اطلاعات اولیه مسافران خواهیم شد، که باید مشخصات را طبق موارد خواسته شده پر کنید و در نهایت اگر کد تخفیف دارید گزینه کد تخفیف را فعال کنید و  کدتخفیف را وارد کنید. و در نهایت گزینه تایید و رزرو کلیک کنید.

 

در این مرحله چک کنید اگر اطلاعات پروازی و مبالغ پیش فاکتور و اطلاعات مسافرین شما صحیح است، گزینه پرداخت صورتحساب را زده و با کامل کردن فرآیند پرداخت هزینه پرواز، اطلاعات بلیط به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. برای سوار شدن به هواپیما ارائه بلیط چاپی نیاز نیست.

 

 

" پروازیاب سفری خوش را برای شما آرزومند است"