آشنایی با شرکت هواپیمایی فلای بغداد

چکیده مطلب

شرکت هواپیمایی فلای بغداد با کد یاتا IF در سال 2014 تاسیس شده و یک سال بعد فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. این شرکت هواپیمایی که دفتر مرکزی آن در شهر بغداد کشور عراق قرار دارد، به 14 مقصد داخلی و بین المللی پرواز مستقیم دارد.

آشنایی با شرکت هواپیمایی فلای بغداد

امروزه صنعت هواپیمایی یکی از اصلی ترین صنایع کشورها بشمار آمده و تمامی کشورها در تلاش هستند تا با برخورداری از ایرلاین مختص به خود، سهمی از بازار گردشگری و حمل و نقل هوایی در جهان را به خود اختصاص دهند.

با وبلاگ پروازیاب در معرفی و آشنایی با ایرلاین فلای بغداد همراه باشید.

 

 هواپیمایی فلای بغداد

 

شرکت هواپیمایی فلای بغداد با کد یاتا IF در سال 2014 تاسیس شده و یک سال بعد فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

این شرکت هواپیمایی که دفتر مرکزی آن در شهر بغداد کشور عراق قرار دارد، به 14 مقصد داخلی و بین المللی پرواز مستقیم دارد.

مقاصد اصلی این شرکت هواپیمایی، شهرهای نجف، بحرین، بصره، بغداد، بیروت، دوبی، اربیل، استانبول، جده، کویت، سلیمانیه و تفلیس هستند.

هواپیماهای ایرلاین فلای بغداد پروازهای مختلف برنامه ریزی شده ای نیز به ایران داشته و در مسیرهای سلیمانیه - تهران، بغداد - کیش، بغداد - تهران، نجف - مشهد، نجف - ساری و نجف - تهران پرواز انجام می دهد.  

 

 هواپیمایی فلای بغداد

 

ناوگان این شرکت هواپیمایی از دو فروند هواپیمای ایرباس A320-200، یک فروند هواپیمای Bombardier CRJ200 و دو فروند هواپیمای بوئینگ 737-400 تشکیل شده است.

هواپیمایی فلای بغداد پروازهای خود را از آوریل 2014 به ایران آغاز نموده و به یکی از پرطرفدارترین خطوط هواپیمایی خارجی ایران تبدیل شده است.

در حال حاضر فلای بغداد پروازهای مستقیم از تهران، کیش،  مشهد، ساری و اصفهان به بغداد و نجف عراق و بلعکس را بوسیله هواپیماهای بوئینگ و ایرباس مدرن خود انجام می دهد .

 

 هواپیمایی فلای بغداد

 

مهمانداران هواپیمایی فلای بغداد یکی از آموزش دیده ترین مهمانداران بین شرکت های هواپیمایی هستند و به علت وجود مهماندار از ملیت های مختلف، امکان صحبت با زبان های مختلف را دارند.