نکاتی جالب برای هیجان انگیز کردن سفر
517

درست است که سفر کردن پر از تجربه های جدید و تازه است، اما نمی توان این موضوع را نادیده گرفت که با اضافه کردن هیجان به این تجربه های جدید، تا چه حدی می توان لذت سفر را افزایش داد. به همین دلیل ما در این مطلب می خواهیم نکاتی را به شما آموزش دهیم که سفرتان را هیجان انگیز ترخواهند کرد.

Travel
خوردن چه غذاهایی در طول پرواز برایتان دردسرساز خواهد شد؟
441

ما در این مطلب تصمیم داریم شما را با غذاهایی که خوردن آنها قبل از پرواز می تواند داخل هواپیما برایتان مشکل گوارشی به وجود آورد، آشنا کنیم. با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

Foods
موزه های شگفت انگیز دنیا
771

موزه ها در تمام نقاط مختلف جهان روایت کننده تاریخ و فرهنگ هر کشور هستند و از این رو دارای ارزش مادی و معنوی بسیاری بوده و کشورهای مالک موزها همواره تلاش کرده که بیشتریم جذب مخاطب و بازدیدکننده را داشته باشند. در این مطلب از وبلاگ پروازیاب می خواهیم به معرفی ۱۰ موزه ی هنری برتر دنیا طبق نظرسنجی از بازدیدکنندگان، بپردازیم.

Amazing Museums in the World
زیباترین مناطق دنیا که باید به آنها سفر کرد
669

سفر همواره برای ساختن لحظات هیجان انگیز و ماندگار در زندگی هر فرد، بسیار لازم و ضروری است؛ اگر می خواهید سفر هیجان انگیزی را شروع کنید و یا حتی اطلاعات عمومی خود را در زمینه گردشگری افزایش دهید پیشنهاد می کنیم این مطلب را در وبلاگ پروازیاب از دست ندهید. در این مطلب می خواهیم نگاهی به زیباترین مناطق گردشگری در دنیا بیندازیم تا بدانیم زیباترین ها در دنیا کدامند.

The most beautiful places in the world that they should travel to
با برترین ایرلاین های آسیا آشنا شوید
663

شرکت های هواپیمایی بسیاری در سطح جهان در حال فعالیت هستند و به مسافرانی که سفر های خود را بطور هوایی انجام می دهند ارائه خدمت می کنند. اما به این شرکت های هواپیمایی از نظر کیفیت ارائه خدمات امتیاز دهی شده و رده بندی می شوند تا علاوه برافزایش کیفیت، در ارائه خدمات بهتر میان این شرکت ها نیز رقابت صورت گیرد. وب سایت اسکای ترکس، هرساله شرکت های هواپیمایی برتر را در سراسر جهان از نظر کیفیت ارائه خدمات، امتیاز دهی کرده و رتبه بندی میکند. در این مطلب وبلاگ پروازیاب قصد دارد تا تعدادی از برترین ایرلاین های آسیا را که توسط سایت سکای ترکس اعلام شده را معرفی کند؛ با ما همراه باشید.

Get to know the top Asian airlines
آشنایی با بزرگترین فرودگاه های جهان
850

آغاز و پایان هر سفر هوایی در فرودگاه های انجام می شود و این محل ها همه روزه شاهد تعداد بسیاری مسافر هستند که به شهر های مختلف سفر می کنند. محیط فرودگاه ها همواره شلوغ و پر رفت آمد هستند، اما برخی از فرودگاه ها در جهان وجود دارند که نسبت به سایر فرودگاه ها از وسعت بیشتری برخوردار بوده، تا حدی که در آنها برای یافتن مسیر خود همواره باید از تابلو های راهنما کمک گرفت و یا از کارکنان فرودگاه پرس و جو کرد. اگر می خواهید در خصوص این فرودگاه ها بیشتر اطلاعات کسب کرده و با آنها آشنا شوید و نیز آگاه شوید که این فرودگاه ها در کدام نقطه از جهان وجود دارند، با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

Meet the world's largest airports
آشنایی با بزرگترین شرکت های هواپیمایی جهان
661

آشنایی با بزرگترین شرکت های هواپیمایی جهان همه روزه در تمام جهان پرواز های مختلفی با مبدا و مقصد های گوناگونی انجام می شود. این پرواز ها توسط شرکت های هواپیمایی کوچک و بزرگی با نام های گوناگون صورت گرفته و هر شرکت هواپیمایی با توجه به وسعت و تعداد هواپیما های خود سهمی از این پرواز ها را به خود اختصاص می دهد. بزرگ ترین شرکت های هواپیمایی جهان از جنبه های مختلفی تعیین می شوند. تعداد ناوگان هواپیمایی، تعداد جابجایی مسافر، میزان درآمد و سود، ارزش دارایی ها، سهم بازار، تعداد کشورهای تحت پوشش و تعداد مسافر بین المللی از جمله معیارها برای تعیین بزرگ ترین ایرلاین ها هستند. با وبلاگ پرواز یاب در معرفی برخی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی جهان از نظر تعداد ناوگان، همراه باشید.

Meet the world's largest airline companies
سفر های خارجی بدون ویزا
1065

سفر های خارجی بدون ویزا با نزدیک شدن به ایام نوروز و تعطیلات سال جدید، سور و سات رفتن به سفر و گذراندن تعطیلات خود به نقاط مختلف جهان رنگ و بوی تازه ای به خود می گیرد. اما آمادگی برای اینگونه سفر ها تنها به خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل خلاصه نمی شود و باید پیش از سفر برای اخذ ویزا کشور مقصد نیز اقدام شود. نکته قابل توجه و شادی بخش این است که مسافران ایرانی برای سفر به تمام کشورهای خارجی نیاز به اخد ویزا نداشته و می توانند تنها با در دست داشتن گذرنامه از مرز های زمینی و هوایی به این کشور ها سفر کنند. با وبلاگ پروازیاب در معرفی برخی از کشور هایی که برای سفر به آنها نیاز به اخذ ویزا نیست، با ما همراه باشید

Non-Visa Travel
عوارض ناشی از پرواز و راهکار های مقابله با آنها
660

اگر در حین پرواز دچار گرفتگی گوش می شوید ...

Flight complications
شفاف ترین مقصد های گردشگری جهان
570

شفاف ترین مقصد های گردشگری جهان یکی از شرایطی که عاشقان طبیعت و طبیعتگردان برای انتخاب مقصد خود در نظر می گیرند، وجود آب مانند دریا، دریاچه و از این قبیل موارد است. همواره در طبیعت گردی، مناطقی که از فراوانی آب برخوردار باشد، بیشتر برای گردش انتخاب می شود؛ حال آنکه این آب دارای زلالی و شفافیت منحصر به فردی نیز باشد. وبلاگ پرواز یاب چند مقصد گردشگری جهان که شفافترین آب را دارند، معرفی می کند. با ما همراه باشید.

The most transparent tourist destinations in the world