محافظت از مدارک و پاسپورت در سفر
218

اگر مسافر سفرهای خارجی بوده باشید همیشه دغدغه و نگرانی حمل مهمترین وسایل همراهتان یعنی پاسپورت و مدارک خود را حتما داشته اید. برای کاهش این نگرانی با وبلاگ پروازیاب همراه بوده تا با راه های حفظ و حراست از پاسپورت و دیگر مدارک در سفر آشنا شوید.

Protecting travel documents
قیمت هواپیماهای شخصی و هزینه های آنها
198

پرواز بر فراز ابرها آرزوی دیرینه بشر بوده و همچنان نیز علاوه بر اینکه بخش عمده ای از سفرهای مسافران و گردشگران با خرید بلیط پرواز از طریق هواپیما انجام می شود، باز هم این کار یکی از تفریحات مفرح و هیجان انگیز بشمار می آید. امروزه پرواز به یکی از تفریحات برخی از افراد تبدیل شده و با خرید هواپیماهای شخصی، اقدام به انجام این تفریح می کنند.

Personal aircraft
آیا خلبان ها در طول پرواز می خوابند؟
224

در این مطلب، وبلاگ پروازیاب قصد دارد تا در خصوص یکی از مهم ترین سوالات مطرح شده در خصوص صنعت هوانوردی سخن گفته و راز خوابیدن خلبان ها در طول پرواز را افشا سازد.

Do pilots sleep during the flight?
اوضاع بی سر و سامان ارز مسافرتی
215

یکی از بحث های داغ که امروزه بر سر زبان همه به ویژه کسانی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند، افتاده، موضوع ارز مسافرتی و قطع شدن یا میزان و مبلغ آن است. با وبلاگ پروازیاب در بررسی موضوع ارز مسافرتی همراه باشید.

Travel currency
آشنایی با تاکسی هوایی
255

تاکسی هوایی یا همان ایر ‌تاکسی، یک اصطلاح کلی است که برای انواع هواپیماهای دربستی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ایر تاکسی عبارت است از استفاده از هواپیما در مسیرهای مختلف پرواز بدون استفاده از برنامۀ پروازی که به‌خودی‌خود موجب صرفه‌جویی در زمان و هزینه می شود.

Air Taxi
پویا ، تازه نفس ترین ایرلاین ایران
420

شرکت هواپیمایی پویا یکی از جوان ترین ایرلاین های داخلی کشور به شمار آمده که حجم بالای فعالیت آن به حمل بارهای بین المللی اختصاص دارد. اگر می خواهید با این ایرلاین جوان بیشتر آشنا شوید، با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

pouya airline
علت افزایش اخیر نرخ بلیط های پرواز
242

بی تردید افزایش نرخ بلیط پرواز های داخلی و خارجی در چند وقت اخیر برای همگان جای سوال داشته و همه در جستجوی دانستن علت این میزان افزایش نرخ هستند. اگر می خواهید از دلیل افزایش نرخ بلیط های پرواز مطلع شوید، با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

The reason for the increase in flight ticket rates
علت تغییر نرخ بلیط های هواپیما
362

قیمت بلیط هواپیما همواره وابسته به عوامل متعدد است که اطلاع از آنها می‌تواند در تهیه بلیط ارزان هواپیما یا بلیط مناسب، نقش تعیین کننده‌ای داشته باشد. اگر می خواهید از این عوامل مطلع شوید با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

Change airfare rates
حضور پروازیاب در نمایشگاه الکامپ 2018
684

نمایشگاه الکامپ، بزرگ‌ترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور بوده که همه‌ساله با حضور گسترده و چشمگیر متصدیان این حوزه و مخاطبان آن‌ها، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌گردد.پروازیاب در این نمایشگاه، معرفی دستاوردهای تجارت الکترونیک فراهم‌شده توسط متخصصین جوان و کارآزموده خود را وظیفه‌ای بزرگ دانسته و تلاش کرده که با تمام قدرت و استفاده از پتانسیل‌های موجود، شرایط را برای آغاز همکاری‌های فی‌مابین در داخل و خارج از مرزهای میهن عزیز فراهم سازد.

parvazyab in elecomp 2018
در طول پرواز از مصرف این غذاها پرهیز کنید
257

شاید بارها در مطالب گوناگون در مورد خوراکی ها و غذاهایی که بهتر است پیش یا در حین پرواز مصرف کنید مطالبی را خوانده باشید؛ اما در خصوص این که در حین پرواز از خوردن چه غذاهایی پرهیز کنیم تا کنون، کمتر صحبت شده است. با وبلاگ پروازیاب در معرفی خوراکی هایی که باید در طول پرواز از خوردن آنها پرهیز کنیم همراه باشید.

Avoid taking these foods during the flight