آشنایی با خطرناک ترین فرودگاه جهان
188

به فاصله چهل دقیقه از کاتماندو پایتخت نپال، خطرناک ترین فرودگاه کره زمین با نام فرودگاه لوکلا قرار گرفته است. اگر می خواهید با خطرناک ترین فرودگاه جهان آشنا شوید، با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

The world's most dangerous airport
ویزای شینگن چیست؟ مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای شینگن
173

سفر کردن به نقاط مختلف جهان نیازمند برخی اقدامات اولیه نظیر خرید بلیط پرواز، رزرو هتل و دریافت ویزا بوده و همچنین برخی از کشورها برای سفر، نیاز به دریافت نوعی از ویزا معروف به ویزای شینگن دارند. برای آشنایی با این ویزا، نحوه دریافت و مدارک مورد نیاز برای دریافت آن، با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

schengen visa
برترین ایرلاین های خارجی
194

اگر می خواهید با برترین ایرلاین های خارجی و کمیت و کیفیت خدمات ارائه شده در شرکت های مسافرتی و مقایسه آنها با یکدیگر بیشتر آشنا شوید، با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

The best foreign airline
خرید آسان بلیط پروازهای خارجی با سامانه پروازیاب
170

خرید بلیط پرواز یکی از اصلی ترین اقدامات بویژه در سفرهای خارجی بوده که می توان آن را با دانستن برخی موارد به بهترین، سریعترین و ارزانترین روش انجام داد. با وبلاگ پروازیاب در آشنایی با مراحل خرید آسان و ارزان بلیط پروازهای خارجی همراه باشید.

Buy easy foreign ticket with parvazyab
هواپیماهای گمشده، معماهای صنعت هواپیمایی
170

در طول فعالیت صنعت هواپیمایی در جهان، برخی پروازها وجود دارند که هرگز هیچ کس نفهمید که بعد از آخرین بار، چه بلایی سرشان آمده و بطور کامل ناپدید شده اند. اگر می خواهید با این پروازها آشنا شوید با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

Missing planes, Airline industry rumors
مرگ بار ترین حوادث هوایی تاریخ
223

صنعت هواپیمایی در عین کمک های بسیاری که به بشریت کرده، همواره با حوادث تلخ و مرگ باری همراه بوده که در این میان از برخی از این حوادث به عنوان بدترین حوادث هوایی نام برده می شود. اگر می خواهید با بدترین حوادث و سقوط هواپیماها آشنا شوید، با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

Death of the most aerial accidents
تاثیر آب و هوا بر تاخیر و لغو پروازها
225

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد زمانی که قصد سفر با هواپیما را داشته اید و به گمان خود وضعیت آب و هوا نیز برای انجام این کار مناسب بوده، پرواز از سوی شرکت هواپیمایی به دلیل بدی آب و هوا با تاخیر انجام و یا لغو شده است. اگر می خواهید با دلیل این موضوعات آشنا شوید، با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

Canceled flight
پروازهای داخلی و خارجی هواپیمایی ماهان
228

شرکت هواپیمایی ماهان، اولین ایرلاین خصوصی ایران بوده که در سال 1371 با هدف توسعه حمل و نقل و پیشرفت صنعت هواپیمایی کشور در شهر کرمان و با دریافت مجوز فعالیت از سازمان هواپیمایی کشور راه اندازی شد.

Mahan Air
پرواز مستقیم و پرواز اتصالی
194

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد زمانی که با پرواز قصد سفر از شهری به شهر دیگر دارید، هواپیمای شما در طی مسیر در شهری دیگر توقف کرده و یا حتی هواپیمای شما تغییر کند. اگر می خواهید از دلیل این موضوع با خبر شوید، با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

Flight types
مدارک مورد نیاز و روش های اخذ ویزا
194

در بسیاری مواقع برای اینکه بتوان به کشورهای دیگر سفر کرد، علاوه بر خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل، باید مراحل و اقداماتی برای اخذ ویزای کشور مقصد سفر نیز صورت بگیرد. اگر می خواهید با مدارک مورد نیاز و مراحل اخذ ویزا آشنا شوید، با وبلاگ پروازیاب همراه باشید.

Visa procedures