خرید بلیط هواپیما داخلی

پرواز های داخلی اطلاعات خرید بلیط هواپیما داخلی

 

تاریخ انتشار

همدان یکی از شهر های کوهستانی در منطقه غربی ایران بوده که از جمله کلان شهر های ایران به شمار می آید. این شهر که در دامنه کوه الوند واقع شده، دارای آب و هوایی سرد بوده و از شهر های سردسیر ایران بشمار می آید. این شهر از لحاظ جمعیت در میان شهر های کشور، جایگاه چهاردهم را به خود اختصاص داده است.

تاریخ انتشار

لارستان که در میان همگان با نام لار شهرت دارد، یکی از شهر های استان فارس بوده که در فاصله 330 کلیومتری شیراز و 190 کیلومتری بندرعباس واقع شده است. این شهر بر اساس آثار بدست آمده در باستان شناسی هایی که در اطراف آن انجام شده است، قدمتی چندین هزار ساله داشته است

تاریخ انتشار

در منطقه شمال شرق ایران شهری به نام گرگان واقع شده که مرکز استان گلستان نیز است. این شهر که تا سال 1316 با نام استرآباد شناخته می شد دارای آب و هوایی معتدل بوده و از اقلیم بسیار متنوعی برخوردار است.

تاریخ انتشار

نهمین شهر پر جمعیت ایران و مرکز استان کرمانشاه، شهری است به نام کرمانشاه که در غرب ایران واقع شده است. این شهر که یکی از کلان شهر های ایران نیز بشمار می آید بزرگترین شهر کردنشین و مهمترین شهر غرب کشور است.

تاریخ انتشار

در ارتفاع 1278 متری از سطح دریا، شهری به نام قزوین واقع شده که مرکز استان قزوین نیز است. پیشینه تاریخی این شهر به دوره ساسانیان بازگشته و در زمان حکومت شاپور رونق گرفته است. به دلیل اینکه شهر قزوین در دوره حکومت صفوی به مدت 57 سال پایتخت کشور بوده دارای اماکن تاریخی فروانی است.

تاریخ انتشار

در جنوب ایران و در استان بوشهر، شهری بندری بنام عسلویه قرار دارد که به دلیل موقعیت جغرافیایی و نزدیکی به منطقه حوزه گاز پارس جنوبی از اهمیتی ویژه در میان سایر شهر های بندری ایران برخوردار است.

تاریخ انتشار

شیراز یکی از قدیمی ترین شهر های ایران بوده که به عنوان پایتخت استان فارس نیز شناخته می شود. این شهر که در طول تاریخ با نام های متعددی نظیر تیرازیس و شیرازیس نیز شناخته می شد، دارای تاریخ و تمدن کهنی بوده و بناها و جاذبه های گردشگری تاریخی فراوانی را در دل خود جای داده است.

تاریخ انتشار

مرکز استان مازندران و یکی از شهر های شمالی کشور، شهر ساری بوده که به عنوان یکی از قدیمی ترین شهر های شمال کشور نیز به شمار می آید.

تاریخ انتشار

زنجان یکی از شهرهای شمال غرب ایران و مرکز استان زنجان است. این شهر در میان سایر شهر های شمال غرب ایران به عنوان یکی از بزرگترین شهرها شناخته شده و بیستمین شهر از نظر تعداد جمعیت در ایران به شمار می آید.

تاریخ انتشار

زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان و یکی از کلان شهرهای ایران است که در بخش شمالی استان واقع شده است. این شهر که یکی از شهرهای مرزی ایران نیز بشمار می آید با کشورهای پاکستان و افغانستان هم مرز است.